• Mirëserdhët!

  Mirëserdhët ne faqen virtuale të Dardhës.Të nderuar miq e bashkëfshatarë të Dardhës!Faqja virtuale e Dardhës u krijua për të mësuar gjithkush më shumë rreth këtij fshati me tradita dhe zakone të vecanta, të pasur me folklor dhe këngë, mbushur me histori nga më të bukurat, që rrallë i kanë përjetuar edhe qytetet.Jeni të ftuar të gjithë, të shkruani dhe të ofroni atë ç'ka dini rreth këtij fshati relativisht të ri në moshë, por të pasur në rrugën e tij.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
image

Forumi

Identifikohuni ne menyre qe te keni akses Read More
image

Arkiva

Te gjithe artikujt Read More
image

Fotogaleria

Identifikohuni ne menyre qe te keni akses Read More
image

Videogaleria

Identifikohuni ne menyre qe te keni akses Read More
 • 1
 • EJA NE DARDHEN E BUKUR

 • EJA NE DARDHEN E BUKUR

 • 1
 • 2

Rreth Nesh

I nderuar vizitor!

Kjo faqe eshte ndertuar per komunitetin e respektuar Dardhar si dhe per te percjelle kulturen, zakonet dhe traditat e tyre, ne komunitetet e tjera si brenda po ashtu edhe jashte Shqiperise.
• Faqja u ndertua dhe eshte ne pronesi te V. Bruko i cili eshte gjithashtu administrator edhe kontributor ne faqen e Dardhes.
• A.Stefani eshte administratore dhe kontributorja kryesore qe prej muajve te fillimit te kesaj faqeje.
• BORDI i kesaj faqeje, perbehet prej V.Bruko, A.Stefani, Dh. Skende, F.Zdruli, V.Pani, K.Pina, Klodi Melka dhe Nasho Dhima. Nasho Dhima, eshte perfaqsuesi i ketij bordi ne Shqiperi.
• Sponsori kryesor i dardha.org per vitet 2014-2017 ishte shoqata "BLETA" me qender ne Worcester te shtetit Massachusetts si edhe A. Qano dhe J. Pasha.
Per vitet 2017-2020, sponsori kryesor eshte kompania "LONDO PLUMBING and HEATING" me pronar L. Ndoci si edhe dhjetra dardhare te tjere, dashamires te faqes e cila perpiqet te shpalose vlerat e Dardhes

PhotoGallery

image
 
 
 
image
 
 
 

Me Shume nga Dardha

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • 1

Mbështetësit dhe Partnerët tanë!

Falenderojmë mbështetësit dhe partnerët tanë për të gjithë suportin e tyre!

 

Qendroni i Informuar ne cdo kohe per postet e reja.

Identifikimi juaj

Hyni Ketu!

Navigimi në këtë faqe, bëhet vetëm nëpërmjet antarsimit. Për më shumë informacion rreth antarsimit, ju lutemi drejtojuni administratorëve të faqes.